Psychodietetyk Maria Sobieszek

Witaj,

Miło mi Cię gościć na stronie mojej poradni psychodietetycznej- Jedzenie Ze Zrozumieniem. Mam na imię Marysia. Ukończyłam dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi
oraz Psychodietetykę na SWPS w Warszawie (dyplomy możesz zobaczyć poniżej). Wykształcenie medyczne oraz regularne dokształcanie (certyfikaty możesz zobaczyć poniżej) pozwalają mi na układnie indywidualnych, skutecznych diet wspomagających leczenie chorób dietozależnych oraz redukcję masy ciała.
Wiedza z zakresu psychodietetyki jest mi niezbędna, aby pomóc Ci przejść przez proces zmiany nawyków żywieniowych. Dzięki nim możesz osiągnąć swój cel i utrzymać efekty.
W swojej praktyce stosuję wyłącznie potwierdzone naukowo metody.
Nie zaproponuję Ci diety opartej o koktajle, zakupu suplementów diety czy diety cud podczas, której schudniesz 10 kg w dwa tygodnie.
Przygotowując plan żywieniowy, wezmę pod uwagę Twój stan zdrowia, zasoby psychologiczne oraz preferencje żywieniowe.
Przez kilka lat prowadziłam warsztaty kulinarne, w których pokazywałam jak przygotowywać szybkie, proste, niedrogie, oparte na lokalnych produktach dania. Prywatnie lubię eksperymentować w kuchni i wymyślać nowe potrawy oparte o różnorodne artykuły spożywcze. Dlatego możesz mieć pewność, że Twoje potrawy będą smaczne i dobrze doprawione.
Jeśli borykasz się z zaburzeniami odżywiania możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach.
Zaburzenia odżywiania były tematem wszystkich moich prac naukowych: licencjackiej, magisterskiej oraz dyplomowej na studiach podyplomowych z psychodietetyki.
Praktykę zdobywałam w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania(OCZO), z którym współpracuję od 2012 roku. 
Od tego czasu niezmiennie  dużą część mojej pracy zawodowej stanowi właśnie współpraca z osobami borykającymi się z anoreksją, bulimią i kompulsywnym objadaniem. 
Więcej o metodach mojej pracy możesz przeczytać w zakładce zaburzenia odżywiania.
Wiedz, że dla mnie nie jesteś „kolejnym przypadkiem”. Chętnie Cię poznam i pomogę Ci dobrać Ci indywidualną drogę do uzyskania zdrowia. 😊

Jeśli chcesz spotkać się ze mną pierwszy raz z pewnością masz kilka pytań i wątpliwości. Mogą one wynikać zarówno z braku doświadczenia jak i negatywnych doświadczeń. Ich przyczyną może też być brak pewności siebie, nadmiar obowiązków i brak czasu, które utrudniają stosowanie zdrowej diety.
Przeczytaj najczęstsze obawy nowych pacjentów poradni „Jedzenie ze zrozumieniem”
i sprawdź czy się z nimi utożsamiasz. Jeśli Twoja wątpliwość wiąże się z innym problemem napisz do mnie lub zadzwoń( adres email i numer telefonu znajdziesz w zakładce Kontakt).

Maria Sobieszek - ZnanyLekarz.pl